آسانسو و پله برقی آسانسور و پله برقی آتی سازان آتی سازان کونیگ

آسانسو و پله برقی آسانسور و پله برقی آتی سازان آتی سازان کونیگ

انواع سلونوئید والو یا شیرهای سلونوئیدی پنوماتیک، انواع سیلندرهای پنوماتیکی، انواع واحدهای مراقبت، اتصالات پنوماتیک، شیرهای کنترل دستی پنوماتیک، استوپر سیلندر، مینی سیلندر، کامپکت سیلندر و بررسی … از جمله قطعات و تجهیزات پنوماتیک قابل عرضه در شرکت لاران صنعت هستند. قطعات پنوماتیک موجود در شرکت لاران صنعت عمدتاً از شرکت مایندمن که در کشور تایوان مستقر بوده و تجهیزات و قطعات برندهای ژاپنی نیسکن و پیسکن را تولید می نماید، تأمین می شوند. این محصولات از درجه کیفی بالایی برخوردار بوده و قابلیت پاسخگویی به نیازهای مختلف صنایع به سیستم های پنوماتیک را دارند. با توجه به این که در موتورهای گیربکس سرعت روتور بالا می‌باشد، استفاده از گیربکس برای برآورده ساختن سرعت دورانی موجب اتلاف انرژی می‌شود؛ همچنین وجود گیربکس و قطعات مکانیکی به مرور زمان قطعا دچار خوردگی شده و این موضوع افت کیفیت حرکتی نهایی آسانسور را نیز در پی خواهد داشت. از دیگر محدودیت‌های موتورهای گیربکس عدم امکان استفاده در پروژه های فاقد موتورخانه می‌باشد. از طرف دیگر در گذشته قیمت موتورهای گیربکسی نسبت به موتورهای گیرلس ارزان تر بوده‌است و این خود دلیلی بود تا موتورهای گیربکس مورد توجه بسیاری از شرکت های نصب قرار گیرند.

  • آسانسورهای مدل باری در کارخانجات ، ساختمان های مسکونی، ، کارگاه ها و انبارهای کالا جهت جابجایی خودرو قرار می گیرند که دارای سرعت پایین و قدرت بالا در قسمت حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرند.
  • نام گیری آن بخاطر این است که لبه های رو به پله آن دارای شانه هایی است که بین لبه های پله ها قرار میگیرد.
  • این نوع از پله برقی ها را معمولا در فضای باز مثل پل عابر پیاده نصب می کنند.
  • با استفاده از آنالیز اطلاعات دریافتی از سیستم مذکور و انجام ارزیابی ریسک در صورت نیاز اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه انجام شده که موجبات بهبود مستمر را فراهم می کند.
  • پلتفرم بالا شامل موتور محرک و تجهیزات مربوطه و گیربکس اصلی سیستم می باشد.

می‌ترسید یا تردد از راه‌پله را به سوار شدن آسانسور ترجیح می‌دهید، لازم است بدانید که احتمالا شما… یک آسانسور توسط موتور آسانسور نیروی لازم برای حرکت عمودی کابین را فراهم می کند. همچنین فرمانهای لازم برای توقف های خودکار و کنترل آسانسور توسط تابلو فرمان آسانسور انجام می شود.

انواع پله برقی براساس کارکرد و نوع طراحی + موارد مهم در استاندارد

افرادی هستند که در تمام طول روز وارد و خارج آسانسور می ‎ شوند، و مهم است که آسانسور ایمن باشد و تعمیر آسانسور به سرعت انجام شود. اگر در مورد قطعات تعمیر آسانسور سئوالی دارید، به وبلاگ درستی آمده‌اید. پله برقی ها چگونه کار می کنند؟ از نقطه نظر مکانیکی، پله برقی یک سیستم حمل و نقل عمودی ساده و در عین حال جذاب است…. زاویه این پله ها ۳۰ درجه و تعداد پله های افقی در ایستگاه های بالا و پایین سه عدد است. همه قطعات پله برقی غیر تجاری پوشش ضد زنگ دارد و درجه محافظت موتور آن IP54 است. در روی یک پله برقی که به پایین می رود، پله ها در زیر انتهای مسیر می چرخند و در زیر مسیر حرکت می کنند تا به بالا برسند، دوباره در مسیر قرار گرفته و دیده شوند.

درباره سی پکس

مدرن سازی آسانسور؛ آنچه مدیران ساختمان باید بدانند طراحی و ساخت آسانسورها معمولا در چارچوب‌ کارکردهای متفاوت خود بین 20… بر اساس استانداردهای جهانی، زاویه پله های برقی که کمتر از شش متر ارتفاع دارند برابر با ۳۵ درجه است. طول مفید پله برقی به طول مسیری اطلاق می شود که مسافر به وسیله پله جا به جا می شود.

با استفاده از آنالیز اطلاعات دریافتی از سیستم مذکور و انجام ارزیابی ریسک در صورت نیاز اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه انجام شده که موجبات بهبود مستمر را فراهم می کند. در آسانسور با موتورخانه، اجزای اصلی راه اندازی آسانسور مانند تابلو برق سه فاز، تابلو فرمان آسانسور در مکان کوچک( اتاقکی) موتورخانه قرار گرفته اند. این نوع آسانسورها، آسانسورهای موتورخانه دار یا Machine Room (M.R) نام دارند. آسانسورهای موتورخانه دار در مکان هایی مانند معابر عمومی، فروشگاه های زنجیره ای، ایستگاه های مترو، مجتمع های تجاری، ادارات دولتی، ساختمان های مسکونی و… نصب و راه اندازی می شوند. از آنجایی که سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک جزو سیستم های بسیار مهم و پرکاربرد در صنایع مختلف هستند، لذا بهره گیری از تجهیزات باکیفیت و معتبر که بازدهی و ایمنی را توأمان تأمین نمایند، از ضروریات کار صنایع می باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار