آموزش خرید و فروش در کوینکس -ایران ارز دیجیتال

1- اون قسمتی که QRکد بهتون داده رو در google authenticator فعال کنید. در صفحه باز، از شما خواسته می شود نرم افزار Google Authenticator را روی گوشی خود نصب کنید. در مرحله بعدی باید رمز دو مرحله ای را فعال کنید تا حساب شما راه اندازی شود برای این کار دو روش وجود دارد. کارمزدهای دریافت شده توسط صرافی کوینکس برای تراکنشهای مختلف را میتوان کمتر از میانگین بازار در نظر گرفت. از طریق زمین LAND خود است که می توانید دنیای بازی خود را بسازید، و صاحب آن شوید.

علاوه بر این، هر وسیله نقلیه دارای ویژگی های گیم پلی پویا است که در هندلینگ، سرعت و شتاب متفاوت است. صرافی محبوب coinex دارای رابط کاربری بسیار آسانی بوده و تمام افراد میتوانند بدون محدودیت از مزایای آن بهرهمند شوند. زیرا احراز هویت در کوینکس (Coinex) الزامی نیست و شما به راحتی می توانید برای ورود به صرافی Coinex استفاده کنید. برای ورود به صرافی کوینکس CoinEx ابتدا وارد سایت صرافی شده و از قسمت لاگین ایمیل و رمز عبور خودرا وارد کرده و وارد حساب کاربریتان شوید. اگر با سایت بیت سرور همراه بوده باشید در مقالههای گذشته دیدید که به معرفی صرافی کوینکس و مزایای آن برای کاربران ایرانی پرداختیم. به عنوان نمونه بخواهید با 1000 تتر در معامله فیوچرز صرافی کوینکس شرکت نمایید. اما هرچه درصد ریسک به 100 نزدیکتر شود به این معنا خواهد بود که میزان ریسک کمتر شده و احتمال تصرف موجودی کمتر خواهد بود.

به همین دلیل لازم است تا حجم معاملات صرافی کوینکس را کمی معرفی کامل صرافی کوینکس coinex دقیقتر بررسی کنیم. پس جهت کم کردن ریسک خود تنها مقداری از ارز انتخابی خود را از بخش Spot به بخش Margin منتقل کنید. یکی از مهمترین بخش های ترید، برداشت سود است. بنیانگذار و مدیر عامل یانگ هایپو، رهبر جامعه ارزهای رمزنگاری شده و کارآفرین ارشد متولد دهه 90 میلادی است. احتمال دارد نقدینگی جفت ارزهای دیگر در قیاس با جفت ارزهای Tether کمتر باشد. از این رو نیز تصمیم داریم به طور کاملتر شما را با نحوه ثبت نام و ورود به آن آشنا کنیم.

یکی از مزیت های این ارز دیجیتال امنیت بالای آن می باشد و با داشتن سیستم ایمنی حفاظتی ull شما می توانید ارز خود را جا به جا کنید. توکن بلاکتوپیا BLOK هم اکنون با قیمت 0.05 دلار معامله می شود. در ترید روی جفت ارزها، معامله گر می خواهد مقدار ارزهای خود را بیشتر کند. با اینحال، حوزههایی را که ارزهای دیجیتال در آنها ممنوع هستند دربر نمیگیرد. بعد از انجام این کار، ایمیلی با عنوان CoinEx Confirm برایتان ارسال می شود که با مراجعه به ایمیلتان و چک کردن جزئیات تراکنش روی لینک “Reconfirm” کلیک کنید. ارز CoinEx Token (CET) که در ژانویه 2018 راهاندازی شد ، یک طرح خدمات و امتیازات ارزش افزوده است که بر اساس سیستم ترید CoinEx ساخته شده است.

و مزایای آن برای کاربران ایرانی پرداختیم.

سعی کنید ضریبی را انتخاب کنید که درصد ریسک شما در معامله مارجین به سمت عدد 100 نزدیک تر کند. این ایمیل در واقع کدی 6 رقمی است که باید آن را در کادر پشت send code وارد نمایید و سپس گزینه Next را انتخاب کنید. در صفحه ای که ظاهر می شود لیست قراردادها را می توان دید. اگر از طرف صرافی ایمیلی برایتان ارسال نشده بود، میتوانید در صفحه اصلی برنامه بر روی Resend کلیک نمایید تا کد 6 رقمی به صورت مجدد برایتان فرستاده شود. نظارت بر این مقدار در شرایط ریسکی به جلوگیری از بسته شدن معامله توسط صرافی کوینکس کمک خواهد کرد. با مشخص کردن میزان لوریج، بیشترین مقداری که می توان برای پوزیشن استفاده کرد نیز نمایش داده می شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار