آموزش نحوه تعویض باتری یو پی اس کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین-مستر انرژی پلاس

در نتیجه اگر در منطقه ای هستید که دارای منبع تغذیه ناپایدار است، مانند یک دفتر روستایی یا بیمارستان صحرایی، UPS برای حفظ سطح قدرت در هنگام افت و خیزهای منبع اصلی برق استفاده می شود. اگرچه استفاده همزمان از این دو دستگاه می‌تواند مفید باشد اما باید نکات لازم برای اتصال این دستگاه‌ها را مد نظر قرار دهید. در ادامه به نکات مهم در اتصال ژنراتور به یو پی اس می‌پردازیم. برای اتصال سری و موازی باتری یو پی اس باید مانند شکل زیر عمل کنید. باتری های یو پی اس عموما بصورت سری به یکدیگر متصل می شوند بنابراین برق باتری ها مستقیم DC می باشد و در کابینت های با ولتاژ بالاتر از 100ولت خطر برق گرفتگی به شدت افزایش می یابد. یکی از برندهای رایج باتری یو پی اس در بازار ایران، باتری یورونت است.

مرحله چهارم5- باتری جدید را در همان جای قبلی جایگزین کرده و کابل های قرمز و مشکی را متصل کنید. ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.

در کل در موارد نادری میتوانید به چشمی باتری ماشین mrenergyplus خود اعتماد کنید. نوع اتصالات یو پی اس و همچنین کابل هایی که در نصب آن استفاده میشود و فیوزهای حفاظتی باید استاندارد باشد و با دستگاه یو پی اسمطابقت داشته باشد که از دستگاهی به دستگاه دیگر متفاوت است. آشنایی با انواع باتری های یو پی اس یکی از مهمترین فاکتورهایی است که شما قبل از خرید دستگاه…

  • اگر چه در بسیاری از مدلهای این یو پی اس در مسیر Bypass خود تا حدودی از افزایش شدید و ناگهانی ولتاژ جلوگیری می کنند و فیلتر های RF (فرکانس رادیویی ) در مسیر Bypass آنها وجود دارد .
  • یعنی اینکه با ذخیره جریان برق در خود، برق مورد نیاز برای شبکه را در صورت قطعی برق فراهم می‌کند.
  • بنابراین برای مکان‌هایی که تعداد دستگاه‌های کامپیوتری زیادی دارند، توصیه می‌شود از یوپی اس با THD جریان ورودی پایین مثلا ۱۰% استفاده شود.
  • یکی از سوالات رایج باتری های یو پی اس را در مدار چگونه باید ببندیم؟ در ابتدا باید گفت یو پی اس‌ها، منبع تغذیه الکتریکی می‌باشد که جریان برق لازم را بدون هیچ وقفه‌ای در اختیار تجهیزات مصرفی قرار می‌دهند.
  • 2 – برای رعایت اصول ایمنی، نصب باتری ها را حتما به نصاب حرفه ای و آموزش دیده بسپارید.

هر چه این زمان بیشتر باشد احتمال Restartشدن کامپیوتر در لحظه سوئیچ بیشتر خواهد بود. نویز الکتریکی در اثر مشکلات کابل، کابل‌کشی و مجاورت با تجهیزات فرکانس رادیویی، القای امواج روی خطوط انتقال، کارکرد ترانسفورمرها، ژنراتورها و دستگاه‌های صنعتی بوجود می‌آید. این اختلال معمولا در مواردی دیده می‌شود که منبع تولید انرژی برای تغذیه دستگاه‌ها، ژنراتور (موتور برق) باشد. کیفیت خوب مشخصه های توان خروجی و راندمان بالا ، کاهش تلفات ، اصلاح ضریب توان ورودی ، کنترل دینامیکی و سازگاری با ژنراتور نیز از مزایای قابل ملاحظه این تکنولوژی است. واژه دلتا که یک نماد یونانی است به معنای تفاضل یا اختلاف می با شد و نامگذاری تکنولوژی دلتا کانورژن نیز بر اساس بالانس توان خروجی با مقایسه شکل موج ورودی و خروجی در هر نقطه و جبران تفاضل موجود بوسیله کانورترهاست .

بیشتر یو پی اس های وارداتی نیز متعلق به شرکت های چینی می باشد که دارای کیفیت های متفاوتی است، روی هم رفته در حال حاضر یو پی اس های کشورهای اروپای غربی از جمله ایتالیا و فرانسه دارای کیفیت بالاتری از دیگر کشورها می باشند . ضمانت نامه محصولات سپاهان باتری الکترونیکی می باشد.یعنی بطور کلی به منظور حفاظت از محیط زیست، کارت کاغذی حذف شده است. حال برای استفاده از گارانتی سپاهان باتری باید شماره سریال باطری که به روی درب باطری نوشته شده است را یادداشت کنید و گارانتی باتری سپاهان خود را به یکی از چهار روش زیر فعال کنید. 1796 شماره تماس تهران —- الوباتری با هدف ارائه خدمات تخصصی برق و باطری ماشین در سال 1396 تاسیس شده است. این کسب و کار اینترنتی با به کار گیری بهترین متخصصان حوزه باتری خودرو و تکنیسین های مجرب، سریعترین سرویس تعویض باتری در محل مشتری با قیمت کارخانه بدون پرداخت هزینه اضافه را دارد و با ارائه بهترین و بالاترین سطح کیفی رضایت مشتریان را کسب نماید.

آموزش نحوه تعویض باتری یو پی اس کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین-مستر انرژی پلاس

قبل از اینکه اقدام به تعویض باتری یو پی اس کنید، بهتر است نکاتی را بدانید. این نکات به شما کمک می کنند که با آگاهی کامل فرآیند تعویض را انجام داده و در حین کار مرتکب خطا و اشتباه نشوید. تعویض باتری یو پی اس باید به موقع انجام شود تا از آسیب رساندن به سایر قسمت های دستگاه جلوگیری شود. خدمات نصب و راه‌اندازی کالاهای خریداری شده از شرکت فیام صنعتدر تمام نقاط کشور برای بار اول به صورت کاملاً رایگان با حضور تکنیسین متخصص در محل مشتری برای دستگاه‌هایی که امکان نصب آسان (Plug & Play) را ندارند ارائه می‌گردد. برای باتری های 12 ولتی باید از شارژر های اتوماتیک استفاده کنید. از مزایای شارژر اتوماتیک این است که پس از شارژ کامل باتری، جریان را به صورت خودکار قطع کرده و مانع از آسیب دیدن باتری یو پی اس می شود .

۵- آسیب و شکستگی باتری:

بدلیل اینکه تغذیه تجهیزات مهم مثل رله های حفاظتی و مدارات کنترل و حفاظت هیچگاه نباید قطع شود حتی اگر شبکه بی برق شود ، این تابلوها در تمامی صنایع مهم و همچنین پست های فشارقوی کاربرد دارند. لذا به دلیل اهمیت این تابلوها در صنعت و همچنین به دلیل درخواست های زیادی که برای تهیه این آموزش داشتیم تصمیم گرفتیم آموزش نقشه خوانی تابلوهای باطری شارژر و UPS را تهیه کنیم که خوشبختانه هم اکنون آماده شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. تاثیر دما بر عمر باتری یو پی اس فراتر از تصور شما است و اگر فکر می کنید که… کلمه UPS مخفف کلمه Uninterruptible power supply است که در حقیقت منبع جریان بدون وقفه نام دارد. دستگاه یو پی اس در بیشتر مکان ها مانند بیمارستان ها یا شرکت های صنعتی و تجاری برای تامین انرژی الکتریکی بسیار ضروری است. فناوری ساخت ژنراتور نیمه‌مکانیکی است و برای آغاز به کار به زمان نیاز دارد؛ زمانی که ممکن است به آسیب دیدن قطعات منجر شود.

قیمت و خرید باتری UPS

رک باتری سازه ای هست که برای چینش باتری ها مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به تعداد باتری و وزن آنها باید جنس و ابعاد سازه به درستی انتخاب شوند تا توان تحمل سنگینی وزن را داشته باشد. قیمت کابینت باتری در مقایسه با قیمت باتری و ups مناسب است و خرید آن می تواند خیلی از مشکلات ناشی از برق گرفتگی را از بین ببرد.

نرم افزار محاسبه توان ups

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار