آموزش گام به گام صرافی کوکوین KuCoin پینگی

در صفحه باز شده می توانید به راحتی طبق راهنمایی تصویر موجودی خود را انتقال دهید. حتما با ایمیلی ثبت نام کنید که معتبر باشد و پسورد آن را حفظ باشید. نقدینگی بالا سبب افزایش سرعت انجام معاملات در این صرافی شده است. در فیلد Time of First Investment زمان انجام اولین معامله را نیز تعیین کنید. در بخش Placed Orders شما باید تعداد Order هایی که می تواند برای شما باز شود را ثبت کنید.

گزینه Security را انتخاب کنید3.در این مرحله گزینه Trading Password را لمس نمایید. در صورت داشتن کد دعوت آن را در قسمت Referral code وارد کنید. ثبت نام3.سپس برای ثبت نام، گزینه Sign Up موجود در پایین صفحه را لمس نمایید. با استفاده از این قسمت می توانید قیمتی که با سود دلخواه از پوزیشن خارج شوید را دریافت کنید. با انتخاب گزینه Stop Loss شما می توانید حد ضرر را مشخص نمایید. با انتخاب گزینه Take Profit شما قادر خواهید بود حد سود خود را مشخص کنید.

کاربران می توانند پس از بارگیری و نصب این اپلیکیشن در آن ثبت نام نموده و از آن برای انجام معاملات خود استفاده نمایند. کاربرانی که تلفن همراه انها دارای سیستم عامل اندروید است قادر خواهند بود این اپلیکیشن را از Google Play بارگیری نمایند. و برای کاربران با سیستم عامل ios این اپلیکیشن در App Store در دسترس می باشد. به علاوه کاربران می توانند این اپلیکیشن را از سایت رسمی کوکوین دانلود نمایند.

پس از این که ارزهای دیجیتال مورد نظرتان را به حساب تجاری خود در صرافی کوکوین منتقل کردید، نوبت آن است که برای یک تجارت پُر و پیمان آماده شوید. یکی از ویژگی‌های بسیار جالب صرافی Kucoin، قابلیت جمع‌آوری انواع حساب‌های مختلف در یک اکانت مشخص است؛ با این قابلیت، عملیات انتقال ارز از یک حساب به دیگری بیش از پیش دلچسب می‌شود. البته توجه کنید که برای واریز یا برداشت انواع ارزهای دیجیتال، کماکان باید از صفحه اصلی حسابتان استفاده کنید. کار کردن با صرافی Kucoin چندان پیچیده نیست و می‌توانید با کمی تمرین، آشنایی لازم با بخش‌های مختلف آن را به دست بیاورید.

  • فرض کنید قیمت فعلی توکن KCS معادل 0.97 دلار باشد و کاربر می خواهد مقدار مشخصی از KCS را با قیمت فعلی مارکت خرید نماید، در این صورت می تواند سفارش خود را توسط این روش ثبت نماید.
  • شما همچنین می توانید از طریق ایمیل و وب سایت مجموعه کوکوین، با خدمات مشتریان منبع (iranarzdigital.com) ارتباط برقرار کنید.
  • این صرافی، به شما امکان آن را می دهد تا انواع ارز دیجیتال خود را به صورت همتا به همتا با نرخ بهره، به سایرین، وام دهید و از این طریق، یک درآمد غیر فعال کسب کنید.
  • هدف اولیه بنیانگذاران ایجاد یک پلتفرم امن و ساده برای تجارت ارزهای دیجیتال برای مردم در سراسر جهان بود.
  • هر قسمت را شماره گذاری کرده و به شرح هر یک خواهیم پرداخت 1.
  • این گزینه برای بالا بردن امنیت تراکنش، برداشت و… را به وسیله انتخاب پسورد قوی، برای شما فراهم می‌کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار