اسکیپ روم ترسناک ویرا پارک بهترین اسکیپ روم مهیج درتهران ویرا پارک-آل اسکیپ

معماها و مسائل و مختلفی که در این اتاق فرار با آن‌ها مواجهه می‌شوید، هم آسان هستند و هم بسیار سخت، پس باید به همه نکات توجه داشته باشید و کار گروهی خوبی را ارائه دهید. اتاق فرار طهران 1346 یکی از بهترین اتاق فرارهای ایران محسوب می‌شود. اتاق فرار طاعون یکی از محبوب‌ترین اتاق های فرار مجموعه اسکیپ روم است. داستان ماجرا هم محوریتی روی بیماری طاعون دارد و اتفاقات مربوط به آن هستند. طراحی دکوراسیون بازی جالب توجه است و می‌توانیم آن را درخور موضوع و مرتبط با آن بدانیم که این شما را بیشتر و بهتر با فضای بازی و سیر داستان هم‌سو می‌کند.

اتاق‌ های فرار از بهترین تفریحات هیجان‌انگیز و معمایی محسوب می‌شوند که شروع جدی آن‌ها از ژاپن بوده است. در بازی‌های اتاق فرار شما به تنهایی یا همراه دوستان و تیم خود وارد یک اتاق با معما و داستانی مشخص می‌شوید و طی مدت زمانی مشخص، باید معمای بازی را حل کنید و در نهایت از اتاق، فرار کنید. البته این بازی‌ها اکثرا از طریق هوش و خلاقیت حل می‌شوند و نیازی به زور و توان فیزیکی ندارند. در این مطلب از بلاگ لست سکند قصد داریم تا بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران را به شما معرفی کنیم.

ترسناک ترین اتاق فرار تهران

اگر بخواهیم در معرفی بهترین اتاق فرارهای شمال تهران، به یکی از حرفه‌ای‌ترین اتاق فرارها اشاره کنیم، اتاق فرار اسکیپ کیوب در صدر آن است. این اتاق فرار هیجان‌انگیز با پرسنل هوشمند، علاقه‌مند و عاشق هیجان اداره می‌شود که در سه شعبه مختلف کار خود را گسترش داده است. سناریوهای جذاب، هیجانی، فانتزی و ترسناک از محبوب‌ترین انواع بازی در اسکیپ کیوب است. شما می‌توانید به راحتی با مراجعه به شعبه‌های مختلف در شمال تهران و غرب تهران، از اتاق فرارهای مختلف این مجموعه استفاده کنید و هیجانی وصف نشدنی را تجربه کنید. شعبه‌های مختلف اسکیپ کیوب موجب شده است، تا درمعرفی بهترین اتاق فرارهای غرب تهراننیز، اسمی از این اتاق فرار هیجان انگیز باشد. اگر شما نیز عاشق اتاق فرار ترسناک در تهران هستید، باید حتما سری به اسکیپ روم اقتباسی اسکیپ رومیست بزنید.

اتاق فرار زاده جن

ممکن است تم داستان، درباره گیر افتادن در یک خانه مخروبه و فرار از دست یک قاتل جانی باشد. در این اتاق، ممکن است درست در شرایطی که انتظارش را ندارید فردی با ظاهر وحشتناک (اکتور اتاق فرار) روبرویتان ظاهر شود. قیمت هر اتاق فرار ترسناک در قم بر اساس مدت زمان و فضای اسکیپ روم از 90 تا 150 هزار تومان متغیر است. حضور در اتاق فرار می‌تواند ده‌ها برابر بیشتر از دیدن یک فیلم ترسناک یا خواندن کتاب‌های دلهره آور، هیجان انگیز باشد. از سوی دیگر این تجربه خطرات انجام بازی‌های خطرناک را هم ندارد و بدون صرف هزینه هنگفت یا آسیب‌های جانی، می‌توانید آدرنالین خونتان را بالا ببرید و یک روز کسل کننده را به روزی خاطره انگیز تبدیل کنید. اتاق فرار یک بازی گروهی و دسته جمعی است و باید هر کس تلاش کند تا معماها را حل کند؛ اما در اتاق فرارهای ترسناک بهتر است به دسته‌های دو نفره و بیشتر تقسیم شوید؛ چرا که در این صورت امکان ترساندنتان کمتر می‌شود.

مدت زمان در نظر گرفته شده برای حل معما در سناریوهای این بازی ۶٠ دقیقه می‌باشد. تعداد نفرات مورد نیاز برای ورود به بازی‌های انیگما بین ۴ تا ۶ یا ۴ تا ۷ نفر می‌باشد. اسکیپ روم دات آی آر یکی از مجریان مطرح اتاق فرار در ایران است.

اسکیپ روم ترسناک ویرا پارک بهترین اسکیپ روم مهیج درتهران ویرا پارک-آل اسکیپ نکته مهم اینکه، باید دقت بسیار بالایی برای انجام این کار داشته باشید، در غیر این صورت سرنوشت استادتان برای شما نیز تکرار خواهد شد. اگر به دنبال ترسناک‌ترین اتاق فرار تهران می‌گردید، بدون تردید بلیط‌های خود را برای بازی در این مجموعه فوق‌العاده رزرو کنید. در این بازی مرگبار، باید از قوانین و مقررات از پیش تعیین شده پیروی کنید تا بتوانید بازی را با موفقیت به پایان برسانید.

گام به گام با اتاق فرار

البته در بسیاری از مواقع ساختار بازی ترکیبی است و هم معماهای خطی و هم غیرخطی در سناریو وجود دارند. این چالش‌ها به روند کلی حل مسئله کمکی نمی‌کنند و هدف آنها این است که زمان و توجه شما را بدزدند. بهترین روش حل این چالش‌ها این است که هر زمان متوجه تقلبی بودن آنها شدید؛ زمانتان را برای حلشان هدر ندهید.

  • اتاق فرار ذهن برتر واقع در باغ کتاب تهران، یکی از جذاب‌ترین فضاهایی است که می‌توانید به همراه دوستان‌تان وقت بگذرانید.
  • این چالش‌ها به روند کلی حل مسئله کمکی نمی‌کنند و هدف آنها این است که زمان و توجه شما را بدزدند.
  • در اسکیپ روم ترسناک هم اوضاع به همین شکل است زیرا بازیکنان در اتاق های تاریک و موقعیت های وحشت زا، نمی توانند به اندازه موقعیت های ساده و آرام، تمرکز کرده و به راه حل های پیچیده دست پیدا کنند.
  • طرفداران اتاق فرارهای ترسناک در بازی منفی چهار به تمام چیزی که توقعش رو دارن میرسن.
  • یک روستای کامل با تمام جزئیات و داستان قوی و ترس فراوان چیزیه که در اتاق فرار ترسناک روستای ناپاک انتظار شمارو میکشه.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار