اولویت «کارگروه اتاق فرار» نظارت بر محتوای بازی‌هاست تعیین رده سنی برای اسکیپ روم ها خبرگزاری فارس | allescape

امروز تخفیفان در نقطه‌ای قرار گرفته که می‌تواند روی تفریح و خرید شما تاثیر گذار باشد. با تخفیفان حتی می‌توانید خرید از میوه فروشی‌ها و داروخانه‌های سطح شهر را هم به خریدی هوشمندانه تبدیل کنید! تخفیفان پلفترمی گسترده در ارائه انواع پیشنهادها است که خدمات خود را در چندین شهر بزرگ ایران ارائه می‌دهد.

بسیار گرسنه هستید و چون دیر وقت است مغازه ها و رستوران ها همه بسته اند. شما کم کم نا امید می شوید ولی ناگهان چراغ های روشن رستورانی توجهتان را جلب می کند. مردی با ظاهر عجیب و غریب سفارش غذای شما را می گیرد و شما منتظر آمدن غذا هستید.

اتاق فرار گرمابه

اولویت «کارگروه اتاق فرار» نظارت بر محتوای بازی‌هاست تعیین رده سنی برای اسکیپ روم ها خبرگزاری فارس | allescape

وجود این مراکز، فرصتی عالی برای داشتن یک روز تفریحی و پرهیجان در کنار دوستان یا اعضای اتاق فرار خانواده است. در این مطلب به معرفی اتاق فرارهای اصفهان، بازی‌ها و قیمت آن‌ها می‌پردازیم؛ پس همراه کجارو باشید. همان‌طور که گفته شده اتاق فرارهای مجموعه اسکیپ‌روم دات آی آر در نقاط مختلف تهران و ایران قرار دارد. برای اطلاع از سناریو بازی‌ها، رزرو آنلاین و آدرس بازی‌ها می‌تواند به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید یا با شماره ۰۲۱۲۶۱۱۳۳۸۹ تماس بگیرید.

  • این اتاق فرار با داستان و فضاسازی ایرانی در شعبه حقانی یکی از بازی‌های پرطرف‌دار این مجموعه است.
  • آدرس این اتاق فرار تهران در خیابان آزادی، بلوار استاد معین، مجتمع تجاری معین مال، طبقه 2 واحد 215 است.
  • در این سناریو وارد خانه‌ای می‌شوید که امکان دارد محل زندگی وی باشد.
  • شما در این راه با مسائل ترسناکی مواجه می شوید که ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.
  • اتاق فرار یااسکیپ رومکمپ آلفا در ژانر اکشن-علمی تخیلی و همچنین اتاق فرار آرماگدون در ژانر ترسناک-بقا با سبکی کاملا جدید و در کلاسی جهانی از محصولات مجموعه اسکیپ‌روم دات آی آر در سال ۱۴۰۰ است.
در واقع هدف اصلی نظارت بر محتوای بازی‌های اتاق فرار است چرا که این شورا نمی‌تواند مجوزی روی مکان‌ها بدهد و بگوید مکان x را تائید می‌کنم. برای مثال فردی که در یک پاساژ یک مرکز تفریحی راه‌اندازی می‌کند و داخل آن دو اسکیپ روم قرار می‌دهد مجوز مکان خود را از طریق دیگری دریافت می‌کند. اما نفوذ درست مثل راز و تنهایی، با دکوراسیون درست و با جزییاتش اجازه نمی‌دهد لحظه‌ای از سناریو فاصله بگیرید. بله درست خواندید، اتاق فرار نفوذ بر خلاف بسیاری از اسکیپ روم‌های دیگر یک ماموریت ثانویه دیگر دارد. درست مثل ماموریت‌های فرعی یا همان Side Mission‌ها در بازی‌های نقش‌آفرینی.

هزینه ورودی این مجموعه 80 هزار تومان است و ظرفیت 7 تا 10 نفر اجازه نقش آفرینی در این اتاق فرار تهران دارند. آدرس این مجموعه چیتگر، خیابان کوهک، طلوع یکم، نبش شفق قرار گرفته است. سناریو نفوذ مملو از نوآوری‌های این شکلی و اتفاقات متنوع است که باعث می‌شود تا حد زیادی تجربه هر تیمی با تیم دیگر متفاوت باشد. در واقع هر تصمیمی که در طول بازی می‌گیرید، می‌تواند روی اتفاقات بعدی و پایان داستان تاثیر بگذارد و داستان را وارد فاز دیگری کند.

آخرین فرصت برای خرید نهال گردو و سرمایه گذاری سودآور

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار