بهترین بروکر های فارکس در ایران-بروکر آمارکتس

بهترین بروکر های فارکس در ایران-بروکر آمارکتس

دفتر مرکزی اصلی بروکر A.Markets در شهر پودگوریکا در کشور مونته نگرو قرار داشته و خدمات و مزیت های بسیار زیادی دارد که آن را تبدیل به یکی از بهترین ها در لیست بهترین بروکر فارکس برای ایرانی ها نموده است. این بروکر از سال ۱۹۹۶ تاسیس شده و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین بروکر های فارکس محسوب می‌شود. کاربران بسیار زیادی در سرتاسر جهان از خدمات OANDA استفاده می‌نمایند. مانند دو بند قبلی بایستی خیال شما را از بابت شرایط کارمزدها و هزینه‌ها نیز در بازار فارکس برای کاربران ایرانی راحت کنیم.

در میان کامودیتی ها و فلزات گرانبها نیز انجام معاملات بر روی طلا و نفت در میان بسیاری از کاربران رایج شده است. همچنین تریدر سهام بزرگترین شرکت های جهان مانند اپل یا مایکروسافت و البته شاخص های بسیار بزرگ بورس جهانی مانند شاخص نزدک و شاخص s&p از جمله هدف های اصلی تریدر های ایرانی برای انجام معامله است. انتخاب بروکر مناسب برای فارکس باید با بررسی میزان لوریج و خدمات ارائه شده دیگر از سوی بروکر انجام شود.

۱۲) بروکر ویندزور

در ماه فوریه، الزامات مارجین (مقدار مارجین مورد نیاز برای انجام معامله) را برای جفت های XAUUSD و XAGUSD نصف کرد. کیفیت خدمت LiteFinance توسط ۵۰۰ هزار معامله گر از اغلب کشورهای جهان تایید شده است. اولین شرکتی بود که رقابت حساب های دمو را با جوایز نقدی واقعی، به صورت دائمی اجرا کرد.

پس کاربران ایرانی نمی توانند از برخی از رگولیشن نحوه معامله نفت ها استفاده کنند. چون اگر سی وای سک بفهمد که در بروکری مشتریان ایرانی وجود دارد، آن کارگزاری را از لیست خود خارج کرده و به او سرویس نمی دهد. بروکر فارکس کار ارائه خدمات و ابزارهای مالی به معامله گران را بر عهده دارد و شرایطی ایده آل برای تبادل یا به زبانی راحت تر، خرید و فروش ارزهای خارجی «Foreign Exchange Market» را محیا می سازد. سرمایه‌گذاری و فعالیت در فارکس مستلزم آن است که شما از بهترین بروکر فارکس استفاده کنید که با اهداف سرمایه‌گذاری، نیازهای آموزشی و سبک یادگیری شما هم خوانی داشته باشد. به خصوص برای سرمایه گذاران جدید، انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان که متناسب با نیازها باشد می‌تواند به معنای تفاوت بین درآمد هیجان‌انگیز جدید و ناامیدی باشد. بروکر کپیتال اکستند دارای بیش از 15 سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی است.

  • اگر بخواهیم ساده تر توضیح دهیم باید بگوییم که درآمد بروکرها به واسطه هزینه‌های معاملات است.
  • یکی از ویژگی های بروکر های بزرگ و معتبر، داشتن بخش خدمات پشتیبانی آن است.
  • بله بروکر آمارکتس نیز تا به امروز سابقه نسبتا خوبی از خود نشان داده و در لیست بروکرهای معتبر برای ایرانیان قرار دارد.
  • ببینید که واقعا رگوله معتبری و شناخته شده ای است و بعد از اطمینان از این موضوع، اسم بروکر را در آن رگوله جستجو کنید و اطلاعاتش را دقیقا بررسی کنید.
  • این انتخاب ها بر اساس تجربه و سبک و سنگین کردن افراد متخصص در حوزه فارکس است.

با شرایط حساب اسلامی فارکس افراد مسلمان می‌توانند بدون پرداخت بهره، معاملات خود را طبق قواعد دینی خود انجام دهند. پس قبل از انتخاب بروکر باید رگوله بودن یا اعتبار بروکر را به دقت بررسی کنید. قابلیت معاملات فیوچرز ارز دیجیتال دارد که به شما اجازه می‌دهد تا 125 برابر پولتان معامله باز کنید (احتیاط کنید حتما). وبسایت ایتسکا، یکی از منابع آموزش فارکس و معرفی بروکر های فارکس است. تمام بروکر های اعلام شده در این مقاله ، خدمات مشتریان خوبی دارند اما تیم خدمات مشتریان بروکر روبوفارکس و آلپاری، سریعترین زمان پاسخگویی را دارند. سایت های معتبر زیادی این بروکر ها را به عنوان بهترین و معتبرترین بروکر در جهان معرفی کرده اند ، فقط شاید رتبه بندی آنها متفاوت باشد.

نیازهای تریدرحرفه ای و تریدر تازه کار در انتخاب بهترین بروکر فارسی چیست؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار