تکنیک برای به حداکثر رساندن هوش مصنوعی

الگوریتم جستجوی گوگل به مجموعهای از دستورالعملها میگویند که اجازه دارند مرتبطترین صفحات را از بستر وب برای کوئری مورد جستجوی کاربر پیدا کند و نمایش دهد. اگر یک لپ تاپ گیمینگ با عملکرد بالا میخواهید که نهایت قدرت را در اجرای بازیهای روز به شما ارائه کند، پس کمتر دستگاهی بهتر از این لپ تاپ خواهید یافت. دقت داشته باشید در موارد زیادی کارت های گرافیک گیمینگ انویدیا چون GeForce RTX 4090 یا کارت قدیمی تر GeForce RTX 3090 Ti برای استفاده کاری یا رندرینگ با ارزش تر از کارت هیا ورک استیشن هستند. هیچ انسانی نمیتواند رفتاری را انجام دهد که ممکن است آنها را به خطر بیندازد و هر عمل انسانی با دقت بررسی میشود. به عنوان مثال، داستان کوتاه “، به عنوان آخرین سوال ” توسط ایزاک آسیموف ابر رایانه ای را توصیف می کند که از مدتها قبل از انسان دوام می آورد در حالی که سعی دارد به سوال نهایی در مورد جهان پاسخ دهد، در حالی که گولم XIV Stanisław Lem ابر رایانهای است که همکاری با انسان را متوقف میکند تا به آنها در پیروزی در جنگ کمک کند زیرا جنگ ها و خشونت را غیر منطقی می داند. با وجود این توضیح، ادغام فناوری در مشاغل باز هم منجر به ایجاد نگرانیهایی در مورد امنیت شغلی و تأثیر آن بر جامعه گردیده و این هجمه را ایجاد کرده که در سالهای پیش رو از دست دادن شغل با هوش مصنوعی، تهدیدی جدی برای میلیونها نیروی کار فعال در سراسر جهان خواهد بود.

نویسندگان داستان های علمی تحقیق کردهاند که آیا هوش مصنوعی کاملاً هوشمند ممکن است شروع به کاوش در متافیزیک و ماهیت واقعیت کند. آیبو یک سگ رباتیک است که توسط شرکت سونی ساخته شده. این شرکت آمریکایی همیشه لپتاپهایی رو تولید کرده که از نظر کیفیت ساخت، کاربر پسند بودن، طراحی، قدرت و نمایشگر جزء بهترینهای بازار بودن. این شرکت به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران وظیفه مدیریت تأسیسات نفتی را برعهده داشت. در حال حاضر مقررات خاصی برای استفاده از هوش مصنوعی در مراقبتهای پزشکی وجود ندارد. در رمان های Dune که پس از مرگ او منتشر شد (شکارچیان تپههای شنی، کرمهای ماسه ای تپه ماهور)، یک هوش مصنوعی فوق العاده برای ریشه کن کردن بشر به عنوان انتقام از جهاد باتلری بازگشت. این لپ تاپ مانند بسیاری از نمونههای موجود در لیست از یک صفحه نمایش 15.6 اینچی از نوع IPS LCD با رزولوشن FHD و نرخ نوسازی 120 هرتزی استفاده میکند. صفحه نمایش بزرگ 15.6 اینچ یا 39.62 سانتی متری RV509 وضوح تصویر 1366×768 پیکسل دارد و وزن آن چیزی در حدود 2.4 کیلوگرم میباشد که برای یک نوت بوک با نمایشگر بزرگ 15.6 اینچی وزن مناسبی است.

يک مقاله که توسط نيويورک تايمز در نوامبر سال 1996 چاپ شد راجع به توسعهدهندگان وب صحبت کرد که براي قرار گرفتن در بالاي صفحه نتايج جستجو از روشهاي غير اخلاقي سئو استفاده ميکردند. مهمترین مراحل سئو سایت چیست؟ حالا که تقریباً به طور جامع دریافتهایم هوش مصنوعی چیست باید راجع به کاربردهای آن هم اطلاعات لازم را بدست آورد. هوش مصنوعی خیالی به انطباق بسیار مخرب مشهور است. در برخی از داستان ها، بشریت بر روبات ها همچنان مسلط است. از سوی دیگر، بشریت ممکن است عمداً از برخی کنترلها صرف نظر و چشمپوشی کند، زیرا از ماهیت مخرب خود وحشت دارد. به عنوان مثال، در فیلم Ex Machina 2015، موجود هوشمند آوا، خالق خود و همچنین نجات دهنده بالقوه خود را روشن می کند. در مجموعه Dune او شورشی با نام جهاد Butlerian آورده شده است، که در آن بشر ماشینهای هوشمند را شکست میدهد و برای بازآفرینی آنها مجازات اعدام را در نظر میگیرد، این کار را با استناد به کتاب مقدس کاتولیک نارنجی انجام میدهد که در آن جملهای با مضمون زیر یافت میشود، “شما ماشین شبیه به ذهن انسان نخواهید ساخت”.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار