خرید و قیمت سیم مفتولسیم ارماتور بندی ترب | foulka

مقاومت در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی، از جمله مشخصات بارز این محصول است که سبب طول عمر بالا می‌شود. برای اینکه گره‌بندی‌ها به‌طور محکمی انجام شوند، لازم است تا مفتول آرماتوربندی مورد نیاز خود را با دقت انتخاب کنید. توجه داشته باشید که معیار اصلی در خرید این محصول، وزن آن است و نرخ نهایی خرید آن نیز بر همین اساس تعیین می‌شود. سیم آرماتوربندی از جنس فولاد نرم یا مفتول گالوانیزه نشده است که کاربردهای بسیاری در صنعت دارد. این نوع در یک سری از دستگاه‌ها، تحت عملیات کشش و حرارت قرار می‌گیرند. این مدل از سیم آرماتوربندی را می‌توان در دستگاه به انواع ریزتری تبدیل کرد.

کاربرد های سیم مفتول آرماتور بندی:

امیدواریم با خواندن این بخش و به‌کارگیری این فرمول حدودی، مشکلتان برای تخمین مقدار سیم آرماتوربندی مصرفی حل شده باشد. ایراساخت در شاخه لوازم ساختمانی و توزيع لوازم فلزي ساختمان به عنوان مرجع تخصصی فعالیت خود را به صورت عمده و خرد به انجام می رساند . در ضمن دوستان و همکاران گرامی در خارج از تهران میتوانید محصولات خود را در همان روز الی ۲۴ ساعت پس از سفارش خود با کمترین هزینه از باربری های مربوط در شهر خود تحویل بگیرید . تمامیه کارشناسان ایراساخت در 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان میباشند .

مفتول آرماتوربندی، در‌ واقع به نوعی مفتول آنیل شده یا پخته شده گفته می‌شود که خصوصیات شیمیایی خود را foulka حفظ کرده است. این سیم با سایز 1.5 در کلاف‌هایی به وزن ۳۰ کیلوگرم دسته بندی شده و بیشترین کاربرد را در آرماتوربندی دارد. آرماتوربند باید با توجه به پروژه خود و نیازی که دارد اقدام به تهیه انواع سیم آرماتور از نظر اندازه کند. همچنین این مفتول را ممکن است با نام مفتول آنیل شده یا پخته شده در بازار پیدا کرد. ضخامت این مفتول متفاوت بوده و سیم آرماتوربندی در دو نوع فابریک و تسمه ساخته می‌شود.

  • سیم آرماتوربندی با سایز ۳، در کارهایی مانند نجاری استفاده می‌‌شود و وزن کلاف آن ۵۰ کیلوگرم است.
  • به همین ترتیب نحوه ساخت و قیمت جهانی فولاد نیز در این مسئله دخیل است.
  • محصول تولید شده به شکل تسمه استحکام پایین‌تری نسبت به نوع فابریک دارد اما ارزان‌تر بوده و قابل دسترس‌تر می‌باشد.
  • سیم آرماتوربندی نمره 1.5 استحکام خوبی دارد و نرخ آن نیز به‌صرفه‌تر است.
  • جهت خرید سیم آرماتور بندی به جدول زیر مراجعه و یا با کارشناسان آسرون تماس بگیرید.

همانطور که پیش تر گفته شد هر یک از ضخامت های گوناگون مفتول سیاه دارای کاربرد خاصی می باشند و هر یک با نامی متناسب با کاربرد خود شناخته می شوند. برای مثال سیم نجاری یا سیم قالب بندی که از نمونه های آن می باشند.از سیم آرماتوربندی سایز 1.5 میلی‌متر نرم عموما برای انجام عملیات آرماتوربندی و از سیم سایز 2.5 میلی‌متر نرم برای بستن قالب‌های فلزی استفاده می شود. به همین دلیل به این محصولات به ترتیب “سیم آرماتور بندی” و “مفتول قالب‌بندی“ گفته می شود. لازم به ذکر است این نوع مفتول در سایز 3 و 4 میلی‌متر نیز تولید می‌شود. این سایز‌ها در صنایع چوبی و بسته‌بندی، نجاری و… به کار برده می شوند که به نام سیم نجاری معروف می باشند. سیم مفتول های فابریک در بازار از کشیدن و باریک کردن میلگردهای نمره 6.5 تولید می شوند، و به طور معمول برای آرماتور بندی یا بخش های مختلف دیگر استفاده می شوند.

مطلب پربازدید آهن

خرید و قیمت سیم مفتولسیم ارماتور بندی ترب | foulka

مفتول تسمه آرماتوربندی از کشش و نورد تسمه‌های کناره ورق فولادی تولید می‌شود. قیمت سیم آرماتوربندی تسمه نسبت به نوع فابریک ارزان‌تر است و البته از کیفیت پایین‌تری نیز برخوردار است. از نظر وزن واحد نیز تفاوتی با نوع فابریک ندارد یعنی هر کیلو سیم آرماتوربندی فابریک و تسمه 1.5 در حدود 70 متر است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار