دانستنی امشب بعد از خوندن مطلب اطلاعات عمومی مطلب مطالب آموزنده دانستنیهای جالب دانستنی بیشتر بدانیم :: ایجیگا

کپی برداری از مطالب سایت پرشین استار برای وب سایت های اینترنتی اکیدا ممنوع است و پیگرد دانستنیها در مورد همه چیز قانونی دارد! استفاده از مطالب سایت پرشین استار در سایت های خبرخوان، آی فریم و لینک باکس ها اکیدا ممنوع است. هنگامی که پابلو پیکاسو در سال 1973 درگذشت، ثروتمندترین هنرمند تاریخ بود. هر 10 سال یک بار اسکلت انسان خود را ترمیم و بازسازی می کند.

آیا می‌دانید …؟: مجموعه‌ای از دانستنی‌های جالب و آموزنده

ـ سرعت گردباد گاهی به۳۰۰ تا ۴۵۰ کیلومتر در ساعت می رسد. ـ متوسط وزن مردان در کره زمین بیش از وزن زنان است. عسل تنها ماده غذایی است که خراب و فاسد نمی شود، عسل هایی که در مقبره فرعون های مصر پیدا شده اند توسط باستان شناسان مورد آزمایش قرار گرفته و سلامتی آن ها تایید شده است. یک فرد می تواند یک ماه بدون غذا زندگی کند، اما فقط یک هفته بدون آب زنده می ماند، اگر مقدار آب در بدن شما فقط 1٪ کاهش یابد، احساس تشنگی خواهید کرد و اگر 10٪ کاهش یابد، شما می میرید.

  • آیا میدانید…قورباغه ها بیشتر از طریق پوستشان آب می نوشند.
  • چشم سالم انسان میتواند ده ملیون رنگ مختلف را ببیند و از هم دیگر جدا نماید.
  • فاصله مچ دست تا آرنج شما به اندازه ی طول پای شماست.
  • در این بخش به بررسی اطلاعات عمومی و دانستنی های جالب درباره موبایل درباره تاریخچه این تکنولوژی می پردازیم.

آیا میدانید…اسکلت شما به هنگام تولد دارای 300 استخوان است، اما وقتی بزرگ می شوید به 206 استخوان کاهش می یابد. آیا میدانید…افراد مو بور موی بیش تری از افراد مو خرمایی یا مو مشکی دارند. آیا میدانید…کوسه ها 8 حس دارند در حالی که انسان ها 5 حس دارند. آیا میدانید…قورباغه ها بیشتر از طریق پوستشان آب می نوشند. با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.

دانستنیها پزشکی

دانستنی امشب بعد از خوندن مطلب اطلاعات عمومی مطلب مطالب آموزنده دانستنیهای جالب دانستنی بیشتر بدانیم :: ایجیگا

30.آیا می دانید ماهی قرمز با قرار گرفتن در تاریکی تغییر رنگ می دهد و سفید می شود. 13.آیا می دانید عمر کهکشان راه شیری 10 میلیارد سال است. 11.آیا می دانید جمیعت جهان تا 50 سال آینده از مرز 9 میلیارد نفرعبور خواهد کرد. 7.آیا می دانید زمان کوتاه ترین جنگ 38 دقیقه بود و بین نازی ها و انگلستان رخ داد. 4.آیا می دانید غذای مورد علاقه مردم آمریکا پیتزاست و آنها میانگین روزانه 73 هزار مترمربع پیتزا می خورند. 1.آیا می دانید قدیمی ترین بنا در شمال توکیو 50 هزار سال قدمت دارد.

هم می توانیم تخصص ها و هنر خود را برای کمک به کاربران به خرج دهیم و هم گره ای از کاربران باز می نماییم. آلودگی های روی موبایل ها می تواند صدمات جبران ناپذیری برای کاربران به دنبال داشته باشد. از این رو در هنگام استفاده از موبایل های هوشمند خود باید به این نکات دقت داشته باشیم.

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب کوکا توسط سایت های دیگر بدون کسب اجازه قبلی ممنوع می باشد. حلزون ها از 3 سال تا 6 سال می توانند به خواب زمستانی بروند. هویج در اصل ارغوانی رنگ است و رنگ نارنجی امروزی به خاطر آن است که در قرن 17 میلادی هلندی ها با پیوند زدن هویج های مختلف رنگ نارنجی آن را پرورش دادند.

دانستنیهای علمی

گربه پا سیاه کوچکترین گربه وحشی جهان است که تنها 20 سانتی متر طول دارد. ماهی مرکب بزرگ ترین چشم روی زمین را دارد که اندازه هر کدام بالای 15 اینچ (38 سانتیمتر) است. آن ها می توانند زمین لرزه را از فاصله ی 75 مایلی (120 کیلومتری) و پنج روز قبل از وقوع آن حس کنند. نظر شما راجع به این دانستنی‌ها چیست؟ کدام جمله بیشتر شما را متعجب کرد؟ آیا شما هم آیا می‌دانید جالب می‌دانید؟ آن را به ما بگویید.

۵۰ مدل مانتوی بهاری ۱۴۰۱ با ست های شاد و پر انرژی

از سال 1922 بیش از 290 کوهنورد در کوه اورست جان خود را از دست داده اند و بیشتر مرگ و میرها به دلیل بهمن اتفاق می افتد. © کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک ستاره است. سلام با تشکر از سایت زیباو زحمات شما مجموعه خوبی آماده… ـ از آنجا که آب رنگ قرمز را جذب می‌کند ، رنگ آب را سبز مایل به آبی میبینیم.

سگ ها با 10 نوع صدا با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند در صورتی که گربه ها توانایی تولید 100 نوع صدا را دارند. حس بویایی سگ‌ها 10 هزار بار قوی‌تر از حس بویایی انسان است. در کارولینای جنوبی، هرکسی سگ خود را بزند جرمش بیشتر از آن است که زنش را کتک بزند. انسان ها 4 نوع، اسب‌ها 8 نوع، گاو‌ها 9 نوع و سگ‌‌ها 13 نوع گروه خونی دارند. انسان امروزی به طور متوسط 6 سال از عمر خود را تلویزیون نگاه می کند و 6 سال را صرف غذا خوردن می کند و یک سوم را می خوابد.

کدام جمله بیشتر شما را متعجب کرد؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار