دوربین مداربسته آنالوگ تفاوت دوربین آنالوگ و دیجیتال مفهوم dvr-امن باش

دوربین مداربسته آنالوگ تفاوت دوربین آنالوگ و دیجیتال مفهوم dvr-امن باش دمای مناسب برای عملکرد صحیح در انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه با یکدیگر متفاوت است. برخی از دوربین های مداربسته می توانند در رنج های دمایی 55+-10- نیز عملکرد خوبی داشته باشند. برخی حتی می توانند در سرمای سخت و رنج دمایی منفی 30 یا منفی 40 درجه نیز بدون اختلال کار کنند. در حقیقت، برخی از دوربین ها و سیستم های امنیتی می توانند در دماهای بسیار بالاتر و یا بسیار پایین تر از درجه حرارت اعلام شده نیز عملکرد خوبی داشته باشند. مسلما هر چه کیفیت تصویر دوربین مداربسته بهتر و بالاتر باشد تصاویر شفافتر با قدرت تفکیک پذیری بالاتری ارائه خواهد کرد .

دوربین مدار بسته کیوب

در گذشته از این سیستم در مکان های نظامی استفاده می‌شد اما اکنون هر خانه یا فضای تجاری به این دوربین‌ها مجهز است. برای شناخت بیشتر دوربین های مدار بسته و درک نحوۀ عملکرد آنها، با ما همراه باشید. معقوله دوم، تفاوت بعدی دستگاه های NVR و DVR در پشتیبانی دوربین با پروتکول های بیسیم است، دستگاه های تحت شبکه میتوانند از دوربین های بیسیم نیز پشتیبانی کنند، این در حالی است که دستگاه های DVR تنها از دوربین های باسیم پشتیبانی میکنند. برای همین از روز اولی که دوربین امنیتی نصب شد، یکی از معضلات همیشگی، داشتن تصویر شب مناسب بوده است. با داشتن تصویر ضبط شده، کمی اوضاع بهتر می‌شود، ولی هنوز هم با داشتن تصویر سیاه سفید در تشخیص مشکل وجود دارد.

  • دوربین های مداربسته بیسیم برای انتقال تصویر و صدا به کابل کشی احتیاج ندارند و انتقال از طریق سیگنال ها و فرکانس های رادیویی صورت می گیرد، حتی کاربر برای اینکه از کابل برق هم استفاده نکند، می تواند از دوربین مداربسته باتری خور استفاده نماید.
  • همچنین برای کنترل طرح ترافیک و طرح زوج و فرد نیز از این نوع دوربین ها استفاده می شود.
  • دوربین های مداربسته مخفی می توانند با استفاده از کابل یا امواج اینترنت به کامپیوتر شخصی، شبکه های اداری، تلفن هوشمند و غیره متصل شوند.
  • پس سعی کنید از فروشگاه معتبر دوربین مداربسته این محصول را خریداری کنید.
  • این دوربین در ابعاد بسیار کوچک حدود 3 در 3 سانتی متر و در مکان هایی که با کاربری خاص که نیاز به ثبت تصاویر به صورت مخفی یا نامحسوس وجود دارد، نصب می شود.
  • این شرکت ارائه کننده راهکارهای دوربین مدار بسته در صنایع مختلف می باشد و با این هدف وارد بازار شده است، در حدود ۱۱۰۰۰ کارمند در ۱۶۰ کشور دنیا به مشتریان این شرکت خدمات می دهند.
شما برای داشتن یک زندگی با آرامش نمی توانید از محیط پیرامون خود غافل باشید برای هم امر باید بتوانید بصورت 24 ساعته محل زندگی خود را تحت نظر داشته باشید تا از وقوع جرم و سرقت جلوگیری نمائید. بهترین راه حل برای پاسخ به این نیاز شما خرید دوربین مداربسته می باشد که بتوانید دائما محل زندگی خود را تحت مراقبت داشته باشید. امروزه با افزایش آمار سرقت از منازل بخصوص منازل ویلایی نصب دوربین مداربسته به جهت حفظ امنیت و نظارت بر محل زندگی پیشنهاد کارشناسان حوزه امنیت در سرتاسر دنیا می باشد. دوربین دام بهترین دوربین مداربسته برای استفاده در منازل می باشد زیرا در صورت نصب در زاویه و ارتفاع مناسب، تصاویری بدون نقطه کور در اختیار شما می گذارد و هم با ابعاد کوچکی که دارد توجه کمی را به خود جلب می کند. دوربین های مداربسته امروزی با قابلیت هایی نظیر وصل شدن به شبکه می توانند برای شما این امکان را فراهم آورند که با استفاده اینترنت محل زندگی خود را از راه دور نیز تحت نظر داشته باشید. یکی از مهمترین موارد و پارامتر های در خرید دوربین مدار بسته میزان توانایی دوربین در هنگام قرار گیری در محیط های تاریک است (دید در شب, www.amnbash.ir مادون قرمز ) .

فیلتر براساس قیمت:

به طور معمول استفاده از برندهای شناخته شده بین المللی توصیه می شود. از طرفی هزینه های تجهیزات در برندهای بین المللی ممکن است برای همه افراد توجیه اقتصادی نداشته باشد. بنابراین اگر تمایل به صرف هزینه کمتر هستید محصولاتی از برندهای درجه دو با کیفیت نسبتا خوب را به شما پیشنهاد می کنیم. دوربین مداربستهامروزه از دوربین مداربسته در بسیاری از محیط‌ها استفاده می‌شود و همانطور که بیان شد، مصارف و کاربردهای بسیار زیادی دارند. دوربین مداربسته به عنوان یکی از پرکاربردترین تجهیزات برقراری امنیت و بررسی محیط شناخته می‌شوند و امروزه بسیاری از ارگان‌های نظامی، از آن‌ها به عنوان اصلی‌ترین عامل برقراری نظم یاد می‌کنند و به صورت سراسری از آن‌ها استفاده می‌کنند.

این اطلاعات شامل تعداد حدودی دوربین های مورد نیاز، نوع سیستم مداربسته انتخابی، برند مورد نظر و حدودی از کیفیت آن است. تعداد دقیق دوربین ها پس از نظر کارشناسی و بازدید از محل نصب مشخص خواهد شد اما در مرحله اول شما می توانید برآورد حدودی از تعداد دوربین های مورد نیاز خود به دست آوردید. در این محاسبه نوع مکان مورد نظر از جهت مسکونی، اداری یا تجاری بودن ، فضای تحت پوشش مورد درخواست و… نیز موثر هستند. طبیعی است با تغییر نوع دوربین مداربسته هزینه نصب نیز تغییر کند چرا که نوع تجهیزات مورد نیاز آن نیز متفاوت است. قابلیت دید در شب دوربین مدار بسته تنوع این محصول را بیشتر کرده است.

به طور مثال دوربین در فروشگاه صرفاً جهت نظارت بر مشتریان و پیشگیری از سرقت و سوء رفتار نصب می شد. در حالیکه امروزه قابلیتهای این سیستم در فروشگاه ها می تواند تأثیر زیادی بر میزان فروش و سود حاصل از آن داشته باشد. شما باید روی دوربین‌های دید در شب یا حداقل آنهایی که قابلیت ضبط در شرایط کم نور را دارند سرمایه گذاری کنید. اکثر دوربین‌ها ویدئوهایی را ضبط می‌کنند که شبیه فیلم‌های معمولی سیاه و سفید هستند. احتمال سرقت از خانه‌هایی که دارای دوربین امنیتی هستند، بسیار کمتر از خانه‌های بدون دوربین است. اگرچه دوربین‌های امنیتی هیچ کاری برای جلوگیری از وقوع جرم انجام نمی‌دهند اما امروزه صاحبان خانه ها از دوربین های مدار بسته برای جلوگیری از جنایت و افزایش امنیت خانه و خانواده استفاده می‌کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار