طرح توجیهی سال 1401 طرح توجیهی سال 1401*استارت وی | nnqenergy

ثبت نام در بخش عملی (۱۶ ساعت حضوری-کارگاهی) بدون طی کردن دوره تئوری امکان پذیر نیست. افرادی که دوره غیرحضوری را قبلا با همین شرکت گذرانده اند با مبلغ ۳٫۵۵۰٫۰۰۰ تومان امکان ثبت نام در بخش عملی را دارند. گفتنی است یکی از ویژگی‌های انحصاری این نیروگاه استفاده از سیستم ربات اتوماتیک شستشوی پنل ها با طراحی صد درصد داخلی که باعث صرفه جویی بیش از 40 متر مکعب آب مور نیاز جهت شستشو آنها می شود که برای اولین بار در ایران توسط شرکت های دانش بنیان اجرا شده است. شرکت هورآیش با درجه پیمانکاری 2 تمام مراحل تامین، طراحی و نصب نیروگاه را انجام میدهد و همچنین پس از نصب در بازه زمانی مشخص برای چک کردن سیستم و تغییر جهت آن به نیروگاه سر میزند و خدمات پس از فروش ارائه میدهد. آنچه در ادامه میخوانید در مورد روند احداث و حقوق دریافتی نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات خانگی است.

3# پنل

اندازه این اینورترها مانند یک پنل خورشیدی است و معمولا روی دیوار نصب می شوند. حداکثر بازدهی آنها زمانی حاصل می شود که تمام پنل ها دارای یک مشخصات و تحت یک شرایط باشند. اگر جهت پنل ها متفاوت است و یا بعضی از آنها در سایه قرار می گیرند، بهتر است برای افزایش بازدهی از چند اینورتر استفاده کنید و یا اینورتری به کار بگیرید که با پنل هایی با شرایط متفاوت سازگار باشد. اگر به لیست نیروگاههای خورشیدی مگاواتی در حال بهره برداری ایران نگاهی بیاندازیم متوجه خواهیم شد که همگی در فاصله بین سالهای ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته اند.

ظرفیت اقتصادی نیروگاه‌های خورشیدی مگاواتی

و همچنین مبلغ پرداختی دولت به این خانوار نیز از عوارض برق پرداختی خود مردم تامین میشود که این موضوع بسیار باعث دلگرمی میباشد. خوبی این سرمایه گذاری این است که سال به سال با توجه به نرخ تورم و تعدیل میزان سود برداشتی شما بیشتر میشود درحالی که بانک سود ثابتی میدهد. نیاز به حفاظت در برابر زمین ندارند ولی باید پایه­های دقیقی داشته باشند.

  • پنل خورشیدی نور را به جریان الکتریکی مستقیم و سپس اینورتر آن را به جریان الکتریکی متناوب تبدیل می کند.
  • به پدیده ای که در اثر تابش نور بدون استفاده از مکانیزم های محرک، الکتریسیته تولید کند پدیده فتوولتائیک و به هر سیستمی که از این پدیده استفاده کند سیستم فتوولتائیک گویند.
  • نیروگاه های فتو ولتاییک یا PV، نور خورشید را توسط سلول های خورشیدی یا PV مستقیما به الکتریسیته تبدیل می کنند.
  • در این ویکی‌پدیا پیوندهای زبانی در بالای صفحه و هم‌تراز با عنوان مقاله قرار دارند.
  • نیروگاه خورشیدی بیرجند با استفاده از صفحات خورشیدی (فتوولتائیک) ساخته‌شده است، ظرفیت تولید این نیروگاه ۲۴ کیلووات می باشد.

طرح توجیهی سال 1401 طرح توجیهی سال 1401*استارت وی | nnqenergy

یکی با پنل ایرانی و اینورتر خوب چینی و یک قیمت هم با پنل خارجی (چینی درجه یک) و اینورتر اروپایی با باکیفیت بالا. © کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. 🌟در این طرح همانطور که در تصویر بالا نمایان است ساعت تابش را 5 ساعت در نظر گرفته است درحالی که ساعت تابش بیش از این مقدار است و گاهی به 8 ساعت در روز نیز میرسد که با افزایش مقدار تابش قطعا مقدار پول دریافتی از شبکه برق نیز افزایش میابد. در این سیستم شما میتوانید پنل را در سقف خانه خود نصب کنید حتی اگر سقف خانه شما شیب دار هم نباشد میتوان به راحتی شیب لازم را به پنل ها داد.

این نیروگاه از نوع خورشیدی سهموی خطی است که در ایران توسط متخصصان داخلی ساخته شده‌است. در حال حاضر توان این نیروگاه ۲۵۰ کیلووات است که در برنامه توسعه پنجم قرار به تأمین ۵۰۰ کیلو وات می‌باشد. این نیروگاه یک مرکز تحقیقاتی است که ۳۰۰ هزار متر مربع مساحت و۶۰ هزار متر مربع زیربنا دارد.

اتصالات سازه نباید بصورت جوشی باشد، سازه باید در برابر رطوبت، باد، باران، طوفان و سایر عوامل طبیعی مقاوم باشد. در سیستم‌های ترکیبی، برق خورشیدی متمرکز و فتوولتاییک با یکدیگر یا با سیستم‌های تولید برق دیگری مانند ژنراتورهای دیزلی، انرژی بادی، یا زیست‌گاز ترکیب می‌گردد. ترکیب سیستم‌ها به آنها کمک می‌کند تا بتوانند خروجی خود را با تقاضا منطبق کرده یا طبیعت نوسانی برق خورشیدی در شب و روز را کاهش مجری احداث نیروگاه خورشیدی دهند. نیروگاه‌های خورشیدی متمرکز از انرژی حرارتی خورشیدی برای تولید بخار استفاده می‌کنند، که این بخار برای تولید برق توسط توربین استفاده می‌شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار