قیمت و خرید PLC دلتا انواع دستگاه پی ال سی

این پردازنده‌ها قابلیت تقسیم‌بندی بهینه وظایف اتوماسیون و شخصی‌سازی پی ال سی‌های موجود برای این وظایف را فراهم کرده‌اند. دقیقاً مشابه با کامپیوترهای دسکتاپ که قابلیت ارتقای حافظه‌های خود را دارند، پی ال سی‌های ماژولار نیز چنین قابلیتی را در خصوص توسعه دادن میزان حافظه سیستم دارند. این موضوع در شرایطی که نیاز به پیچیده‌تر شدن سیستم و طبیعتاً نرم‌افزار برنامه‌نویسی شده است، خودش را بیشتر نشان می‌دهد. شرکت های سازندۀ این وسیله تقریباً یک دهه است که آن را به بازار عرضه کرده اند. سری B1 و B1z فتک هم در دسته انواع پی ال سی اقتصادی قرار می‌گیرد که قیمت مناسبی دارد. این سری از پی ال سی های ساخته شده در تایوان، در مواردی به کار می‌روند که نیاز به کاربری‌های پیچیده نباشد.

بررسی انواع پی ال سی زیمنس و ویژگی های آنها

متغییرهایی نظیر دما، فشار، مکان، سرعت، شتاب و…بیانگر وضعیت فرآیند می باشند. خروجی مبدل های ورودی می تواند گسسته (دیجیتال) یا پیوسته (آنالوگ) باشد. وظیفه PLC قبلاً بر عهده مدارهای فرمان رله ای بود که استفاده از آنها در محیط های صنعتی جدید منسوخ گردیده است.

استفاده از پی ال سی باعث شده تا سیم کشی های بسیاری در مدارهای کنترلی رله ای حذف شده و کار کردن با دستگاه راحت تر گردد. اما این که تفاوت برندهای plc چیست موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته شده است. مینی پی ال سی ZELIO یکی از محصولات شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه است که در بخش های مختلف اتوماسیون استفاده می شود، به این رله ها، رله های هوشمند نیز گفته می شود. این سری از پی ال سی ها که به مینی پی ال سی و یا Smart relay مشهور هستند امکانات جانبی بسیار خوبی دارند. از این رله های هوشمند برای کنترل سیستم‌های با حجم کوچک (تعداد ورودی و خروجی‌های محدود) استفاده می قیمت پی ال سی شود.

با انتخاب و خرید این CPU تقریبا هر پروژه اتوماسیون صنعتی قابل اجرا خواهد بود. ماژول‌های plc s7 400 دارای طراحی بلوکی هستند تا بتوان آن ها را در یک رک قرار داد. ورودی می‌تواند از طریق سنسورها، انواع کلید قطع و وصل، انکودر و یا عوامل مکانیکی دریافت شود.

  • زیمنس در هنگام تولید پی ال سی ها نسخه های نرم افزاری مختص PLC های خود را ارائه می دهد.
  • پی ال سی دارای یک میکروپروسسور است که با استفاده از زبان کامپیوتر برنامه نویسی می شود.
  • برای خرید انواع پی ال سیزیمنس با مجموعه الکتروثامن در ارتباط باشید.
  • دیتای ثابتی است که توسط CPU استفاده می شود.سیستم ROM، دیتا را بصورت دائمی برای عملکرد سیستم ذخیره می کند.
  • امروزه رله‌های قابل‌برنامه‌ریزی، فصل مشترک فعالیت بسیاری از برق‌کاران و سایر مشاغل مرتبط با رشتۀ برق شده است و در طراحی و سیم‌کشی برق، مثل نورپردازی‌ها و روشنایی خودكار ساختمان‌ها آن را به کار می‌برند.
  • در واقع بخش های پردازنده، ورودی، خروجی و غیره در پی ال سی های رک نیز به صورت ماژولار ساخته می شوند ولی نحوه ارتباط آن ها با یکدیگر متفاوت است.

پی ال سی S7 200 زیمنس عملا در محدوده میکرو plc ها شناخته می‌شود. این سری را میتوان برای اهداف ساده تا نسبتا پیچیده کنترلی به کار برد که به دو شکل Compact و ماژولار عرضه می‌شود. Plc سری 200 زیمنس انواع و پارت نامبرهای مختلفی دارد که در برخی از انواع آنها می‌توان از ماژولهای اضافی در کنار CPU بهره برد.

معرفی انواع پی ال سی زیمنس

ورودی و خروجی هایی که در این نوع پی ال سی وجود دارند به ماژول مرکزی متصل می گردند. در پروژه های پالایشگاهی و پتروشیمی ها که صنایع بزرگ و حساسی می باشند از پی ال سی رک استفاده می گردد. مینی پی ال سی یا به عبارتی کنترل کننده منطقی برنامه پذیر مینیاتوری بسیار کوچکتر از پی ال سی معمولی بوده و در صنایع کوچکتر از آن استفاده می شود.

قیمت و خرید PLC دلتا انواع دستگاه پی ال سی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار