پشتیبانی شبکه️خدمات پشتیبانی شبکه با هزینه مناسب پارمونت

دریافت خدمات از شرکتی که بتواند به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته و به سرعت به شما خدمات ارائه دهد کار پشتیبانی از شبکه‌های کامپیوتری بسیار مشکلی است. پیشگام رایانه توانسته با ارائه خدمات سریع و دقیق و تخصصی اعتماد بسیاری از شرکت ها را به خود جلب کند. شما نیز می توانید برای دریافت خدمات با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی ما بهره ببرید.

پشتیبانی شبکه تهران و حومه

شما می‌توانید با انتخاب مناسب‌ترین هزینه نگهداری کامپیوتر، مشکلات شبکه‌های کامپیوتری خود را برطرف کنید و در هزینه‌های حل مشکلات سیستم‌های کامپیوتری صرفه جویی کنید. پشتیبانی آنلاین و تلفنی می‌تواند راهی سریع و کاربری برای حل مشکلات مربوط به شبکه‌های کامپیوتری باشد. این مهم به ویژه برای کسب و کارهای متوسط و کوچک می‌تواند یک ویژگی به صرفه و اقتصادی باشد. تیم پشتیبانی پینگونت با بررسی نیازهای سازمانی شما می‌تواند بهترین رویکرد (حضوری یا آنلاین) را به کسب و کار ما پیشنهاد دهد. با مشاوره کارشناسان برندینگ، در سال 95 نام شرکت به کارا ایده ماندگار تغییر و نام تجاری کامکو ثبت گردید.

خدمات اکتیو شبکه چیست

اولین اقدام ایمن شبکه هوشمند درقرارداد پشتیبانی شبکه تهراناین است که توصیف دقیقی از سازمان و تجهیزات فعلی آن دریافت کنیم. بررسی و کشف معایب و پیشگیری از آسیب های جدی فقط با مدیریت و نظارت، نگهداری و امنیت امکان پذیر می شود. تیم های پشتیبانی شبکه زیر ساخت های فناوری اطلاعات و شبکه را بررسی می کنند.

پایداری سرویس ها وظیفه تیم پشتیبانی شبکه است

به همین دلیل است که برای مشاغل کوچک تا بزرگ، استفاده از خدمات پشتیبانی شبکه نه تنها مفید است بلکه ضروری می‌باشد. به هرگونه نصب نرم افزار شبکه، به روز رسانی و آپدیت نرم افزاری، پیکربندی نرم افزار و… خدمات پشتیبانی نرم افزاری شبکه اطلاق می‌شود. داشتن یک پشتیبان شبکه که توانایی به روزرسانی، پیکربندی و رفع ایرادات موجود در شبکه را داشته باشد برای سازمان‌ها به ویژه سازمان‌هایی که مختل شدن شبکه در آن باعث ضرر می‌شود لازم و ضروری است. هر گونه عملیاتی که در جهت بهبود رویکرد شبکه، نگهداری شبکه و رفع‌ ایرادات شبکه انجام شود، در دسته خدمات پشتیبانی شبکه جای می‌گیرد.

  • خدمات پینگونت در راستای بالا رفتن میزان کارآیی، عدم قطعی شبکه، ارتقاء شبکه، کاهش چشم‌گیر هزینه‌ها، مدیریت و نظارت، عیب یابی شبکه، کاهش میزان ریسک در شبکه، افزایش امنیت، محافظت از اطلاعات و غیره ارائه می‌شوند.
  • اندازه سازمان یا تعداد دفاتر و شعب یک شرکت نیز موضوع قابل توجهی است، به عنوان مثال هزینه پشتیبانی از یک شرکت با تعداد تجهیزات مشخص می تواند کمتر از یک مجموعه با دفاتر جداگانه اما با تعداد تجهیزات مشابه باشد.
  • برای مثال بانک ها و خدماتی که به صورت شبانه روزی از آن ها مورد استفاده قرار می گیرد شامل پشتیبانی آی تی پشتیبان می شوند.
  • از دیگر مزایای پشتیبانی شبکه می‌توان به اطمینان یافتن از شلوغ نبودن شبکه برای راحتی کار همه کاربران، اشاره نمود.
  • وقتی دو یا چند کامپیوتر و سرور به هم متصل باشند و بین هم اطلاعات رد و بدل کنند تشکیل یک شبکه را می‌دهند.

پشتیبانی شبکه️خدمات پشتیبانی شبکه با هزینه مناسب پارمونت

سرویس های دوره ای شبکه سبب می‌ شود که مشکلات احتمالی در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برطرف شود و شبکه در بهترین حالت قرار داشته باشد. شایان ذکر است که یک زیر ساخت شبکه، هر چند به بهترین روش راه اندازی شده باشد و از به روزترین تجهیزات بهره برده باشد، بدون نگهداری صحیح و مناسب، کارکرد درست و کارآمدی نخواهد داشت. شبکه و زیرساخت شبکه و تجهیزات تحت شبکه می بایست از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری به صورت مستمر و پایدار مورد بازبینی قرار گرفته و نواقص یا باگهای به وجود آمده مرتفع گردند. پیاده سازی شبکه به عنوان یک سرویس می‌تواند بسیاری از هزینه‌های فناوری اطلاعات از جمله هزینه‌های زیرساخت، سخت افزار و نرم افزار و همچنین هزینه‌های عملیاتی و نگهداری را کاهش دهد. نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد که سازمان‌هایی که از خدمات پشتیبانی شبکه استفاده می‌کنند، حداقل 25 درصد از هزینه‌های سالانه مربوط به فناوری اطلاعات را کاهش می‌دهند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار